Ana içeriğe atla Altbilgiye atla

Spoticar, Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. Türkiye’nin ikinci el araç alış ve satış platformudur.

Spoticar, ikinci el aracınızı hızlı bir şekilde seçebileceği ve güvenle satın alabileceği hizmet anlayışıyla çalışır. Platformumuz, aracını satmak isteyenleri unutmaz. Satış yapmak isteyen müşterilerimizin aracının en güncel ve doğru fiyatını tespit ediyoruz; takas ve anında nakit ödeme seçenekleriyle satın alıyoruz. Fransa, Almanya ve İtalya olmak üzere 12 ülkede olan Spoticar'ı rakiplerinden ayıran özelliği, Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'den aldığı gücüyle ikinci eldeki uzman duruşudur.

 • Kurumsal bir ikinci el markası olarak dürüst ve güvenilir satış politikası prensibi ile çalışır: Tüm araçlar uzmanlar tarafından özenle seçilir, aracını satmak isteyen müşterilerimiz için ise web siteside bulunan araç değerleme modülünü ile hızlıca bir ön değerleme fiyatı verilir. Sonrasında bayiye yönlendirilip ekspertiz sonrası güncel fiyat belirlenir ve satış işlemleri kısa ve yalın bir şekilde tamamlanır.
 • Tüm markalar ile takas imkanı sayesinde aracınızı ister Spoticar’a hemen satın, ödeminizi anında alın, ister tüm markalarla takas ayrıcalığını kullanın. 
 • İkinci el araçlarımız 100 Nokta Kontrolünden geçirilip bakımları yapıldıktan sonra spoticar.com.tr adresinde yerlerini alır.
 • 12 aya varan sınırsız kilometre garanti seçeneği ile aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 
 • Kolay iade hakkı ile her daim yanınızdayız! 
 • 7/24 Yol Yardım Hizmetimiz ile sizlerin sadece araç alırken değil, aldıktan sonra da yanınızdayız!
 • Kişiye özel destek ve danışmanlık hizmetimiz ile Spoticar, size baştan sona eşlik ediyor.
 • Özel finansman olanakları ile Spoticar müşterilerini yeni araçlarına kolayca kavuşturur.

Tüm bu hizmetlerin sonucu ise %100 Mutluluk Garantisi. Spoticar’ın uzman kadrosu her koşulda sizlerin yanında! Arkanızda Spoticar varsa, gelecek önünüzde.


SPOTICAR. İKİNCİ ELİN GELECEĞİ.

 
 

Spoticar Güvencelerine İlişkin Bilgilendirme

 • Takas İmkanı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve araç alım-satım süreçlerinizi daha kolay hale getirebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni bir ikinci el araca sahip olma hayalinizi gerçekleştirmek için takas imkanımızdan yararlanın ve rüya aracınıza daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?*

Bu kapsamda herhangi bir marka veya model aracınızı getirerek Spoticar’dan herhangi bir araç alımında takas imkanından faydalanabilirsiniz. İlk adım olarak, mevcut aracınızı değerlendirilmek üzere Spoticar noktasına getirin ve aracınızın ortalama değeri** uzman ekibimiz tarafından şeffafça belirlensin. Sahip olmak istediğiniz yeni araca karar vermeniz halinde eğer takas imkanından faydalanmak isterseniz, Spoticar satış noktası tarafından araç ortalama değeri de dikkate alınarak belirlenecek takas bedeli yeni aracınızın fiyatından düşülecektir.

Takas imkanı hakkında daha detaylı bilgi almak veya bir randevu oluşturmak için talep formunu iletebilir, Spoticar çağrı merkezini arayabilir veya Spoticar satış noktalarına ulaşabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

*Yasal zorunluluklar sebebiyle aracın kabul edilememesinden dolayı Stellantis Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

**Araç ortalama değeri; aracın km bilgisi, hasar durumu, piyasa koşulları gibi değişkenler dikkate alınarak araç bedeline ilişkin öngörü yaratacak şekilde hesaplanmaktadır. Nihai takas bedeli Spoticar satış noktalarının takdirinde olup, değişkenlik gösterebilmektedir.

 • 12 Aya Kadar Sınırsız Kilometre Garantisi

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir 2. el araçlar sunmanın yanı sıra, satın aldığınız araçlarda Spoticar güvencelerinin bir parçası olarak herhangi bir kilometre sınırlaması olmaksızın aracınıza Spoticar’dan satın alındığı tarihten itibaren geçerli "12 Aya Kadar Sınırsız Kilometre Garantisi"* sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin güvende hissetmesini ve satın aldığınız araçtan tam anlamıyla memnun olmanızı sağlamak bizim için oldukça önemlidir.  Garanti koşulları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz talep formunu iletebilir veya Spoticar satış noktalarına ulaşabilirsiniz.

*Bu güvence sadece aracınızın 12 ay boyunca herhangi bir kilometre sınırı olmaksızın araca tanınan garantiden faydalanmasını güvence altına almakta olup, garantiye ilişkin şart ve düzenlemeler aynen geçerli olmaya devam etmektedir.

** Yasal zorunluluklar sebebiyle aracın kabul edilememesinden dolayı Stellantis Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

***Sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve anlaşmalı Spoticar Satış Noktalarında geçerlidir.

 • Değişim Güvencesi / Kolay İade Hakkı:

Spoticar olarak, satın aldığınız araçtan memnuniyetinizi sağlamayı önemsediğimizden araçtan memnun kalmadığınız veya fikrinizi değiştirdiğiniz takdirde aracınızı bir defaya mahsus olmak üzere “Değişim Güvencesi” kapsamında değiştirebilir veya "Kolay İade Hakkı" ile aracı ücretsiz olarak iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.*

Eğer satın aldığınız araçtan herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız veya fikrinizi değiştirirseniz, noter satışının tamamlandığı tarihten 10 gün içerisinde ve 1000 km’den fazla yol yapılmamış olması kaydıyla bir defaya mahsus olmak üzere herhangi bir sebep sunmaksızın aracınız için değişim/iade talebinde bulunabilirsiniz. Değişim veya Kolay İade şartlarının** sağlanması halinde işleminiz aracınızı satın almış olduğunuz Spoticar satış noktası tarafından yapılacaktır.

Spoticar olarak sunduğumuz “Değişim Güvencesi” ve “Kolay İade Hakkı” hakkında daha detaylı bilgi almak veya değişim/iade talebinde bulunmak için Spoticar çağrı merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* İade bedelinde noter masrafları, yakıt, lastikler ve aşınan parçalar kapsam dışındadır.

**Aracın değişim veya iade işlemi sırasında orijinal belgeleri, aksesuarları ve aynı durumda olması gerekmektedir. Noter satış tarihinden sonra aracın herhangi bir kaza geçirmemiş ve/veya hasara uğramamış olması ve satış anındaki ekspertiz raporu ile aynı durumda olması gerekmektedir. Aracın noterde geri devralınmasına engel olabilecek herhangi bir etkenin bulunmaması (vergi, haciz, kredi, rehin vb.) ve böyle bir engel mevcut ise engelin giderilmesi gerekmektedir. Değişim/iade hakkından sadece tüketiciler için geçerli olup ticari amaçlı hareket edenler tüzel kişiler ya da galericiler bahse konu haklardan yararlanamayacaktır.

 • 7/24 Yol Yardım Güvencesi

Sizlere daha güvende ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu nedenle, Spoticar olarak haftanın 7 günü, 24 saat boyunca kesintisiz yol yardımı hizmeti sunarak beklenmedik aksilikler ve istenmedik durumlarla başa çıkmak için yanınızdayız.

Güvenle seyahat edebilmeniz için; arızalanan aracınızın çekici ve arıza yardım masraflarını karşılıyor, yol kenarı yardımı, transfer hizmeti, konaklama ve ikame kiralık araç ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde imkanlar sunan yol yardım güvencelerimizi siz müşterilerimize sağlıyoruz. 7/24 Yol Yardım Güvencesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve şartları öğrenmek Spoticar çağrı merkezini arayabilir veya Spoticar satış noktalarına ulaşabilirsiniz.      

Acil durumlar ve ihtiyaç halinde Spoticar Garantisi kapsamındaki araçlarınız için 0 (216) 227 68 78 numaralı telefondan Spoticar Garanti ve Yol Yardım Merkezi’ni 7gün/24 saat arayabilirsiniz.

Çerez Kullanım Onayı