SPOTICAR, Stellantis çatısı altındaki Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. Türkiye'nin yeni ikinci el otomobil platformudur.


SPOTICAR kullanıcılarının yeni ikinci el araçlarını hızlı bir şekilde seçebileceği ve güvenle satın alabileceği hizmet anlayışıyla çalışır. Ayrıca platformumuz, aracını satmak isteyenleri unutmaz. Satış yapmak isteyen kullanıcılarımızın aracının en güncel ve doğru fiyatını tespit eder; takas ve anında nakit ödeme seçenekleriyle satın alır.


Dünyada başta Fransa, Almanya ve İtalya olmak üzere tam 11 ülkede hizmet veren Spoticar'ı rakiplerinden ayıran özelliği ikinci eldeki uzman duruşudur. Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'den aldığı gücüyle SPOTICAR; filosunda yeni sahibini bekleyen araçların hepsini özenle seçer, 100 nokta kontrolünü yapar, 12 aya kadar sınırsız kilometre ve uygun finansman seçeneğiyle mutluluk garantisi sunar. Aynı zamanda aracını satmak isteyenlere ise uzmanlığından aldığı güvenle en doğru nakit alım teklifini veya filosundaki özenle seçilmiş araçlarla takas imkanı sunar.


Türkiye'de her geçen gün büyüyen ikinci el pazarında uzmanlığıyla öne çıkmayı hedefleyen SPOTICAR; ikinci el dünyasında herkes için %100 mutluluk garantisi prensibi ile çalışır.


SPOTICAR - SATARKEN ANINDA, ALIRKEN YANINDA