İkinci el Audi: Olağanüstü araçlar 

Audi'ler prestijli araçlardır. Marka birçok ticari başarıya imza attı. Kısa zaman içerisinde üst sınıf araç segmentinin lider markası oldu. Audi fiyatları genellikle çok yüksek olsa da ikinci el Audi araçları çok daha uygun fiyata bulmak mümkün. SPOTICAR kılavuzunu takip edin. 

Farklı ikinci el Audi araç kategorileri

Audi'den söz edince, akla hemen karakteristik tasarımı ve entegre teknolojileri geliyor: ağırbaşlılık çağrıştıran uzun çizgiler, güçlü motorlar, kalite kokan iç mekanlar, yeni nesil sürücü yardım donanımları... Ayrıca bu olağanüstü araçlar ikinci el piyasasına da kalitesini yitirmeden gelir. İkinci el Audi satın aldığınızda, yeniden satış durumunda yüksek bir rayiç bedeli garanti etmiş olursunuz. Spoticar en popüler ikinci el Audi modellerini beğeninize sunuyor.

İkinci el Audi şehir otomobilleri 

•    Audi  A3 Sportback: 95 BG ile 200 BG arasında değişen TFSI benzinli ve TDI dizel motor yelpazesi sayesinde şehir içinde ve şehirlerarası yollarda rahatlıkla ilerleyen ikinci el Audi  A3, olası tehlikeleri önceden algılayan ve gerekirse aracı frenleyen Audi Pre-sense Front gibi yüksek teknolojili standart donanımlara sahiptir. 

İkinci el Audi sedanlar 

 • Audi A3: Segmentinin en çok satan ürünü olan ikinci el Audi A3, en yeni nesil teknoloji ve sportifliği bir arada sunuyor. Audi A3'ün Sportback, sedan ve cabriolet versiyonları bulunuyor. 
   
 • Audi A4: Birinci sınıf konforu ve geniş teknolojik yelpazesiyle ikinci el bir Audi A4 sizi memnun edecektir.
   
 • Audi A6:  İkinci el Audi A6, dijital ve fütürist iç mekanı ve geniş radyatör ızgarasının vurguladığı iddialı tasarımıyla yenilikçi bir araç.
   
 • Audi A8: Üreticinin öncü modeli olan ikinci el Audi A8, en iyi limuzinlerden ilham alan tasarımı, 41 sürücü yardım sistemi, şık ve zarif iç mekanı ve tamamen özelleştirilebilir 8 fonksiyonuyla dikkat çekiyor. 
   
 • Audi A5 ve Audi A7: Bu ikinci el Audi sedanların 4 kapılı coupé çizgileri nefes kesiyor.

İkinci el Audi coupé ve cabriolet araçlar: 

 • Audi A3 cabriolet ve Audi A5 cabriolet: Saçlarınızı rüzgarda savurun: Bu iki sedanın üstü açılabilir versiyonları da bulunuyor!
   
 • Audi TT: Audi TT, kaslı ve efsanevi tasarımı ve süper performanslı motor seçenekleriyle, üreticinin her zaman referans coupé modeli olmuştur.
   
 • Audi R8: Mükemmel bir sportif araç

İkinci el Audi Avant station wagon araçlar 

 • Audi A4 Avant: İkinci el Audi A4 Avant station wagon, 505 litrelik bagaj alanı ve koltuklar katlandığında 1.505 litreye ulaşan yükleme alanıyla geniş aileleri memnun edecektir. 
   
 • Audi A6 Avant: Araç içinde daha da fazla alana mı ihtiyacınız var? Geniş iç mekanı ve tamamen modüler arka koltuklarıyla, ikinci el Audi A6 Avant station wagon tam aradığınız araç. 

İkinci el Audi SUV'lar 

Her ikinci el Audi SUV zarafet, sportiflik ve çok yönlülük gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır. 

 • Audi Q2: Çok sayıda sürüş yardım sistemi ikinci el Audi Q2'nin direksiyonuna geçen şehirli sürücüleri cezbedecektir.
   
 • Audi Q3: Quattro kalıcı dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde, ikinci el Audi Q3 aracınızı her tür arazide ve mutlak bir çeviklikle sürebilirsiniz.
   
 • Audi Q5: Kalabalık bir aile misiniz? İkinci el Audi Q5'in geniş iç mekanını ve teknolojik donanımını tercih edin.
   
 • Audi Q7: Bu araç Audi SUV'ların en önemli modelidir.
   
 • Audi Q8: Heybetli boyutlarıyla öne çıkan bu yeni araç Audi’nin teknik uzmanlığının somut örneğidir ve bir coupé SUV olarak sunulur.

İkinci el Audi Quattro

Audi, eksiksiz bir 4x4 quattro araç yelpazesi sunuyor; ikinci el Audi Quattro'nun hem sedan hem de SUV versiyonları bulunuyor.

İkinci el Audi aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

SPOTICAR noktalarından oluşan bir ağa erişmenize olanak tanır. İkinci el Audi araç satın alırken, finansman desteği, mevcut aracınız için takas teklifi, 24 saat yardım gibi birçok özel hizmetten de yararlanırsınız.
 
İkinci el Audi aracınızı güven içerisinde satın almanızı sağlamak için, SPOTICAR size teklif etmeden önce her modeli titizlikle kontrolden geçirir. 

12 aya kadar sürebilecek bir garanti teklifinin yanı sıra satın alma işleminizde memnuniyet veya iade taahhüdü veriyoruz. İkinci el Audi satın alırken bize güvenmek için pek çok iyi neden var.