İkinci el Fiat satın alma kılavuzu

Genellikle kompakt ve şehir otomobili olan Fiat modelleri hiç bozulmadan el değiştirir. Her biri mükemmel bir ikinci (hatta üçüncü, dördüncü...) el araçtır. Fiat Chrysler Automobiles grubunun bir parçası olan İtalyan markası, birçok ilgi çekici ve uygun fiyatlı ikinci el modeliyle sizi şaşırtabilir.

Rağbet gören ikinci el Fiat modelleri

Uygun fiyatlara odaklanan konumlandırması sayesinde, bütçenizi aşmadan beklentilerinizi karşılayan ikinci el bir Fiat bulmak çok kolay. İkinci el piyasasındaki en popüler Fiat modellerinin tanıtımı.

 • İkinci el Fiat Panda: En uygun fiyatlı seçenektir. Mükemmel fiyat-kalite oranıyla tanınan İtalyan, kısıtlı bütçeler ve genç sürücüler için çok iyi bir çözüm olmaya devam ediyor. Bu aracın 4x4 versiyonu da son derece popüler.
   
 • İkinci el Fiat Punto: Markanın en güçlü şehir otomobili karakteri taşıyan aracıdır. Uzun yıllar boyunca en popüler Fiat modellerinden biri olmuştur ama Fiat 500'ün piyasaya sürülmesiyle popülaritesi biraz azalmıştır.
   
 • Fiat Egea: Markanın en güçlü sedan, SW, hatcback ve Crossover modelleri ile öne çıkan modelidir. Ekonomik fiyat ile kaliteyi bir arada birleştiren bu model, şehir hayatına ek şehir dışı kullanıma da uygundur.
   
 • İkinci el Fiat 500: En çekici modeldir. Birkaç yıl önce modern versiyonunun piyasaya sürülmesinin ardından gerçek bir yıldız oldu. Çok kompakt, modaya uygun ve estetik bir otomobil arayan şehirlilerin kalbini fethetmeye devam ediyor.
   
 • İkinci el Fiat 500L: En geniş modeldir. 500L Cross ve 500L Wagon versiyonlarıyla ikinci el Fiat 500'ler aileler için idealdir.
   
 • İkinci el Fiat 500 X: En maceracı modeldir. Günümüzün en revaçta kategorisi SUV'da, 500 ailesinin en yeni üyesidir. Hatta 4x4, yani 4 tekerlekten çekişli modeliyle de sunulur.
   
 • İkinci el Fiat 124 Spider: En sportif modeldir. Mazda MX5'ten ilham alınarak tasarlanan bu model, açık hava sevenleri memnun edecektir.
   
 • İkinci el Fiat Doblo Combi: Aileler için en uygun araçtır. Bu ikinci el MPV (çok amaçlı araç), makul bir fiyata yaşanası bir araç arayan ailelere hitap eder. 
   
 • İkinci el Fiat Fiorino Combi: Aileler için bir diğer MPV (çok amaçlı araç) seçeneğidir.
   
 • İkinci el Fiat Fullback: Fiat tarafından piyasaya sürülen bu ilk pick-up, Mitsubishi L200'den ilham alınarak üretilmiştir.

İkinci el Fiat ticari araçlar

Fiat markası, Fiorino, Doblo, Scudo, Pratico ve Ducato minibüsleriyle en zengin ticari araç yelpazesini sunar.

İkinci el Fiat aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

SPOTICAR noktalarından oluşan bir ağa doğrudan erişmenize olanak tanır ve böylece ikinci el Fiat satın alma deneyiminizin A'dan Z'ye eksiksiz bir başarı hikâyesi olmasını garanti eder. 

Nasıl? Basit: Eski aracınızla avantajlı takas, 7/24 yardım, finansman desteği ve çok daha fazlasını içeren birçok özel hizmet sayesinde!

İkinci el Fiat seçiminizden emin olmanızı sağlamak için SPOTICAR sunulan her modeli sistematik ve titiz şekilde kontrol eder.