Land Rover'ın lüks SUV ve 4x4 modelleriyle ultra üst sınıf sürüş deneyimine ve herkesin bildiği bir tasarıma yatırım yapın. "4x4'lerin Kraliçesi"nin tasarımcısı olan prestijli İngiliz üretici, zarif tasarımlarını zorlu arazilerde de etkili hale getirdi. Marka, 1948'de kurulmasından bu yana, ince mekanik işçilikten keyif alanların hayallerinin bir parçası oldu.
 
İKİNCİ EL LAND ROVER VE İKİNCİ EL RANGE ROVER: LÜKSÜ DAHA BÜYÜK GÖRMEK İÇİN

Land Rover'da, en iyi yapılan şeye odaklanılıyor: olağanüstü tasarıma sahip prestijli SUV ve 4x4 araçlar. Ufukta görünen Land Rover'ın şehir otomobili, roadster ya da sedan versiyonları değil: kesinlikle görkemli ortamlara özel tasarlanmış etkileyici ve muhteşem modeller. Dolayısıyla, SPOTICAR'ın tavsiye ettiği ikinci el modeller arasında, İngiliz markanın vazgeçilmez modelleri Defender, Discovery ve Range Rover'ı bulacaksınız.

İkinci el Land Rover 4x4 ve SUV araçlar

 • Land Rover Defender: Prestijli İngiliz markanın arazi araçları, doğrudan 1948'de lanse edilen orijinal Land Rover temel alınarak tasarlanıyor. En kötü trafik ve yol koşullarına uyarlanmış bu yüksek performanslı canavar birkaç milyon adet satılmıştır. En zorlu koşullarda bile güvenebileceğiniz bir 4x4 arıyorsanız, ikinci el Land Rover Defender harika bir tercihtir.
   
 • Land Rover Discovery: Çok yönlü olan ve muhteşem bir kapasiteye sunan ikinci el Land Rover Discovery, tüm sürücü tiplerine uyum sağlayabiliyor. Beklentileri aşacak ölçüde sade ve rahat bir sürüş olanağı sunuyor. İkinci el olarak birçok model sunuluyor: SUV, 4x4, Crossover, Lüks ve hatta Hibrit.
   
 • Land Rover Discovery Sport: Evoque ve Discovery arasında bir tasarıma sahip ikinci el Land Rover Discovery Sport, arazide bile en üst düzeyde konfor arayan ailelere hitap ediyor.
   
 • Land Rover Freelander: Bu model, Land Rover'ın sırrını elinde tuttuğu, bir benzeri daha olmayan araçlardan biri. Bu ticari araç hem sportif, hem lüks hem de tüm arazi tiplerine uygundur. Markanın ellinci yıl dönümünü kutlamak için 1997 yılında ilk versiyonu lanse edilen ikinci el Land Rover Freelander, üreticinin SUV segmentine belirli bir kaliteyle girmesine olanak sağlamıştır.
   
 • Range Rover: Etkileyici görünüm, agresif tasarım, muhteşem konfor ve en yeni internet bağlantılı teknolojilerin zarafetle birleşimi... İşte ikinci el Range Rover için başarının reçetesi budur. Bu seçki model, geliştikçe daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi başardı.
   
 • Range Rover Evoque: Land Rover’ın lüks kompakt SUV modeli, farklı seviyelerde zarafet, teknoloji ve donanım içeren çeşitli versiyonlarla sunuluyor. İkinci el Evoque S, SE veya HSE'nin her biri, konforu ve heybetli görünüşü vurgulayan çeşitli ögelerle donatılmıştır: jant boyutları, araç içi multimedya sistemi, bağlantı fonksiyonları...
   
 • Range Rover Sport: Her zaman daha sportif, etkileyici ve modern olan ikinci el Range Rover Sport modeli teknolojik yeniliklerle dolup taşıyor. Biri 525 beygir gücü üreten 5.0 L Supercharged benzinli V8 motorla donatılmış ve diğeri şarj edilebilir hibrit (PHEV4040) olmak üzere, birçok versiyonla sunuluyor. Kabinde, Touch Pro Duo, 10 inç HD ekranlarla optimum dokunmatik deneyim sunuyor.

İKİNCİ EL LAND ROVER ARACINIZI NEDEN BİR UZMANDAN SATIN ALMALISINIZ?

İkinci el Land Rover araç satın almak için SPOTICAR'ı tercih ettiğinizde birçok avantaj elde etmiş olursunuz. Bu ikinci el uzmanı, finansman yardımı, mevcut aracınızla avantajlı takas teklifi, 12 aya kadar garanti, 24 saat yardım ve diğer özel hizmetler aracılığıyla satın alma işleminizi iyileştirecek birçok SPOTICAR noktalarından oluşan ağını hizmetinize sunuyor.

İkinci el Land Rover aracınızı SPOTICAR ile güvenle satın alın ve mevcut her model üzerinde titiz bir kontrol gerçekleştirileceğinden emin olun. Aynı zamanda yüksek memnuniyet ile  aracınızı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.