İkinci el pick-up alımı: avantajlar, garantiler ve kontrol edilmesi gereken önemli noktalar 

Bu başarının sırrı nedir? Güç, geniş saklama alanları, geniş iç mekan, sürüş konforu, yolcu koltuğu sayısı, son teknoloji ürünü donanımlar. Pick-up araçların kullanımı artık sadece ticari amaçlarla sınırlı değil ve özel kullanıcıya yönelik pazarda yer edinme konusunda da iddialılar. SPOTICAR ile ihtiyacınız olan ikinci el pick-up aracı bulun! 

İkinci el pick-up araç seçimi: ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirleyin 

Türkiye’de ikinci el pazarında birçok pick-up modeli sunuluyor. Etkili rakipleri olmaması nedeniyle Japon markalar satışlarda zirvede yer alıyor. 

İkinci el Mitsubishi L200, Toyota Hilux, Nissan Navara veya Isuzu D-Max ile seçenekler zengin. Ancak satın alma aşamasına geçmeden önce kullanım amacınızı belirlemeniz gerekli:

  • Ticari kullanım için, öncelikle geniş saklama alanlarına, kusursuz geçiş kapasitelerine sahip bir modeli tercih edin. Ayrıca, mümkünse, yakıt tüketiminin makul olmasına özen gösterin. Kasa, ikinci el pick-up aracınızın temel öğesidir. Durumunu dikkatlice kontrol edin, özel saklama bölmesi veya çıkarılabilir bir tablayla donatılmış olabilir. Toyota Hilux veya Ford Ranger gibi bazı modellerin bagaj yüksekliğinin 1,85 m'yi aştığını unutmayın! Araç üzerinde herhangi bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız, bu özelliği göz önünde bulundurun. 
     
  • Pick-up araçlar hobi amaçlı kullanımlar ve geniş ailelerin kullanımı için son derece iyi bir tercih olduğunu kanıtlamıştır. Çift kabinli pick-up modelleri (4 kapı ve 5 koltuk) bazı yeni SUV'ların düzeyinde konfor ve alan olanağı sunuyor. Aracı incelerken, ses yalıtımını, araç üzerindeki çeşitli donanımları ve süspansiyonların kalitesini kontrol etmeye özen gösterin. İkinci el pick-up pazarında, en yeni Avrupa modellerinin cazibesine kapılacaksınız: Volkswagen Amarok veya Fiat Fullback

Pick-up ve lüksü birleştirmeyi mi istiyorsunuz? O halde ikinci el Mercedes X Sınıfı'na vurulacaksınız.

İkinci el pick-up aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

İkinci el pick-up aracınızı SPOTICAR'ın birçok uzmanından birinden satın aldığınızda, kontrol edilmiş ve %100 garantili bir araca sahip olmanın güvencesini elde edersiniz ve böylece aracınızı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

SPOTICAR noktaları ikinci el pick-up aracınız için size özel finansman (nakit alım, taşıt kredisi, vb.) seçenekleri önerebilir ve mevcut aracınızla takas teklifi sunabilir.

SPOTICAR'dan yaptığınız satın alma işlemi her zaman memnuniyet taahhüdü, 12 aya kadar garanti, teslimat öncesinde özenli kontrol, 7/24 yardım olanağı sunar.

İkinci el Pick-up