İkinci el Toyota araç satın alma kılavuzumuz 

Toyota, dünyanın en popüler markalarından biridir. Türkiye’de Japon markanın popülaritesi oldukça fazladır. Örneğin, Toyota Corolla , ülkede çok satan şehir araçlarından biridir. Aslında, ikinci el piyasasında üreticinin birçok modeli bulunur.

En başarılı ikinci el Toyota modelleri 

Toyota araçlar güvenilir olmalarıyla ünlüdür. Japon markanın birçok modelinin milyonlarca adet satmış olması, bu özelliklerinin kanıtıdır. Bu nedenle, ikinci el piyasasında zengin bir çeşitlilik vardır. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için en iyi ikinci el Toyota modellerine yönelik kılavuzumuzu sunuyoruz. 

İkinci el Toyota şehir otomobilleri  

 • Toyota Yaris: Bu şehir otomobilinin tüm nesillerinin ikinci el pazarında satışta olduğunu görebilirsiniz. Modele bağlı olarak 80.000 ile 150.000 TL arasında fiyatlandırılan ikinci el Toyota Yaris'ler, benzinliden dizele ve hibrit araç seçeneklerine kadar çeşidi motor tipleriyle sunulur.
   
 • Toyota Auris: Üreticinin bir diğer öncü şehir otomobilidir. İkinci elde 150.000 TL’den daha düşük fiyata, çok iyi bir dönme çapı ve mükemmel yol tutuşu olan bir şehir otomobilinin gururlu sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, ikinci el Toyota Auris, bu kategorideki bir şehir otomobilinde oldukça nadir görülen 5 kapılı bir versiyon da sunar. 


İkinci el Toyota sedanlar

 • Toyota Corolla: Corolla'nın dünyanın en çok satan otomobili olduğu iddia edilebilir. Hibrit model seçenekleri ile hem konfor hem de ekonomiyi bir arada sunmaktadır.
   
 • Toyota Avensis: İkinci el Toyota Avensis'in, çok iyi bir kalite-fiyat oranı, zengin donanım ve kategorisinin en büyük bagaj hacmine güvenebilirsiniz. 


İkinci el Toyota SUV 

 • Toyota C-HR: Bu model çok iyi bir SUV olarak öne çıkar. Kolaylıkla tanınabilen tasarımı ve markanın çok sevdiği hibrit dahil çeşitli motor tipleri sayesinde, ikinci el Toyota C-HR mantıklı bir tercihtir. 
   
 • Toyota RAV4: Aile otomobili ve macera aracı arası bir tasarıma sahiptir. Markanın en garantili modeli olan Toyota RAV4, çok iyi yol performansı, mükemmel güvenilirlik ve üstün ses yalıtımı sunar. Bu özellik, bu tip araçlar için büyük önem taşır. 
   
 • Toyota Landcruiser: İşte mükemmel 4x4! Asfalt yolları da en kötü çamurlu yolları da silip süpürür. İkinci el Toyota Landcruiser'ın artık performansını kanıtlamaya ihtiyacı yok. Küçük avantajlar: ayrı şasili bir 4x4 için en iyi konforu ve 3 veya 5 kapılı modeller arasından seçim olanağı sağlar. 

İkinci el Toyota pick-up'lar

 • Toyota Hilux: Elli yıldan fazla süredir piyasada bulunan ikinci el Toyota Hilux, dünya çapında referans modellerden biridir. Bu model maksimum yükleme ağırlığıyla her türlü arazide kullanıma uygundur. 

İkinci el Toyota minivanlar

 • Toyota Verso: Japon üreticinin ürün serisinin en çok yönlü modeli, 7 koltuklu seçenekleri ve yüksek modülerliğiyle ikinci el Toyota Verso'dur.

İkinci el Toyota Touring Sports station wagon'lar

 • Toyota Auris Touring Sports: Toyota Auris, station wagon versiyonunda sunulur ve ikinci el pazarında Auris Touring Sports adını alır.
   
 • Toyota Avensis Touring Sports: Yükleme hacmi sizin için önemliyse ikinci el Avensis Touring Sports station wagon versiyonunu değerlendirmenizi öneririz.

İkinci el Toyota coupé araçlar

 • Toyota Supra : Toyota'nın Supra  adıyla sunduğu 2.8 litre benzinli 275 beygir güç üretebilen spor coupé modeli günümüzde yalnızca ikinci el pazarında bulunur.


İkinci el Toyota hibrit araçlar

Toyota, ilk hibrit araç Corolla  tüm kıtalarda seri olarak sunarak bu alanda öncü olmuştur. Toyota'nın hibrit serisi o zamandan beri önemli ölçüde büyüdü ve iyi bir fiyata ikinci el Toyota hibrit modeli bulmak kolaylaştı.

İkinci el Toyota aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız? 

SPOTICAR gibi bir uzmandan ikinci el Toyota satın almayı seçtiğinizde teslimattan önce kontrolleri yapılmış ve revize edilmiş bir araç satın almayı garantilersiniz. 

SPOTICAR diğer otomobil ağlarına benzemez. İkinci el Toyota aracınızı satın almanız için birçok SPOTICAR noktalarını hizmete sunar.

İkinci el Toyota aracınızı satın alırken finansman desteğinden 24 saat yardıma kadar birçok hizmetten yararlanırsınız. 

SPOTICAR'da satış işleminde memnuniyet garanti ederiz. Eski aracınız için sunabileceğimiz iyi bir takas teklifini de kaçırmamanızı öneririz.