Ana içeriğe atla Altbilgiye atla

 İkinci el üst sınıf otomobil: uygun fiyatlı lüks

Ya artık uygun fiyata ikinci el lüks bir araç satın almak mümkün olsaydı? İkinci el üst sınıf araçların vaadi tam da budur. Kendinizi bir Audi, BMW, DS ve hatta bir Jaguar ile şımartmak için eşsiz bir fırsat. Pek çok avantajı olan ve SPOTICAR'ın keşfetmenizi sağladığı birçok prestijli araçlar SPOTİCAR’da.

Üst sınıf ikinci el araç satın almak için iyi nedenler

Kim Audi A5, Mercedes E serisi, BMW X6 ya da DS 7 Crossback'in direksiyonunda kendini göstermeyi hayal etmemiştir? Fiyat engeli birçoklarını durdursa da ikinci el üst sınıf otomobil tercih edilerek kaldırılabilir. Bu araçlar birçok avantaj sunar:

 • Uygun fiyata lüks: Düşük kilometrede bile, ikinci el bir üst sınıf araç mali açıdan eşdeğer bir yeni modele göre çok daha caziptir. Orta sınıf araçların aksine, tasarruf on binlerce Türk Lirasını bulur. Harekete geçmek için iyi bir neden!
   
 • Son teknoloji araçlar: Mercedes E serisi, DS 7 Crossback E-Tense, Lexus RX veya Audi Q7 olsun, bu üst sınıf ikinci el otomobillerde en son yeniliklerin tümü sunulur. Örneğin head-up ekran, üç bölgeli klima ve çok sayıda sürüş yardım sisteminden yararlanabilirsiniz.
   
 • Hayal kurduran bir otomobil: İkinci el üst sınıf otomobillerin temel avantajı, sağladıkları imajdır. Bir BMW 5 serisinin veya Range Rover'ın direksiyonunun arkasında, sürüş keyfi gerçek anlamını kazanır. Güçlü motorları ve gerçek sürüş keyfi sayesinde on kat keyif.

İkinci el üst sınıf otomobiller

Lüks veya prestijli bir ikinci el araç mı arıyorsunuz? SPOTICAR kılavuzunu takip edin.

İkinci el üst sınıf şehir otomobilleri

Lüks dünyasında ilk adımınızı atmak için en iyisi ikinci el üst sınıf bir şehir otomobiliyle başlamaktır. Audi A1, Mini John Cooper Works veya DS 3 Crossback gibi ikinci el üst sınıf araçlar sportifliği, lüksü ve çok yönlülüğü birleştirmeyi başarır.

İkinci el üst sınıf sedanlar

Küçük üst sınıf kompakt sedan ailesi hiç bu kadar kapsamlı olmamıştı. Peugeot 508 , Alfa Romeo Giulia, DS 5, Audi A4, Volvo S60... Bugün piyasanın 3 referansı, Peugeot 508, BMW 5 serisi ve Mercedes E sınıfı ile rekabet edebilecek pek çok model.

İkinci el sedan pazarı, halen üç efsanevi Alman üreticinin, Audi, BMW ve Mercedes'in hakimiyetindedir. Üst sınıfa yükselen en yeni Peugeot 508 artık segmenti sarsabilir.

İkinci el üst sınıf SUV ve 4x4'ler 

Günümüzde lüks SUV'ler ve 4x4'ler revaçta. Hem büyük hem de dinamik olan bu ikinci el üst sınıf SUV'ler ve 4x4'ler yükselişte. Volvo XC60, BMW X5, Audi Q5 ve Mercedes-Benz GLC'nin sürücüleri baştan çıkaracak her şeye sahip olduğu söylenebilir. Son yıllarda Evoque gibi çekici modellerle geri dönüş yapan Range Rover da cabası. En iyi lüks SUV'larla rekabet edebilecek yeni DS 7 Crossback'i de kesinlikle hesaba katmalıyız.

İkinci el üst sınıf station wagon'lar 

Günümüzde Mercedes tarafından CLS Shooting Break ile başlatılan ve daha sonra CLA Shooting Break'te A sınıfı platformunda kullanılan av station wagon'u revaçta.

Yine de bu lüks station wagon segmentinde Volvo benzersiz bir yükleme hacmi sunmasıyla tanınan ikinci el V40, V60 ve V90 serisiyle hâkim marka olmaya devam ediyor.

İkinci el üst sınıf minivanlar 

Bu segmentte, Mercedes B sınıfı ve BMW 2 Serisi Grand Tourer dışında üst sınıf markaların temsilcisi çok azdır. 
Ayrıca ikinci el Renault Espace Initiale Paris gibi genel amaçlı minivanların üst sınıf versiyonlarına da yönelebilirsiniz.

PREMIUM

İkinci el üst sınıf aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

SPOTICAR birçok uzmandan oluşan SPOTICAR noktaları ile tamamen güvenli şekilde ikinci el üst sınıf otomobil satın alabilirsiniz. Bunu garanti etmek için size birçok avantaj sunuyoruz:

 • A'dan Z'ye kontrol edilen bir araç (100 nokta kontrolü)
 • 12 aya kadar garanti
 • Memnuniyet 
 • 24 saat yardım

SPOTICAR'da eski aracınız için takas teklifinden ve çeşitli finansman çözümlerinden de yararlanabilirsiniz. Böylece ikinci el bir üst sınıf aracı kolaylıkla ve şeffaf şekilde satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanım Onayı