Düşük fiyata ikinci el araç: SPOTICAR seçeneklerini keşfedin

Düşük fiyata ikinci el araç satın almak, iyi bir anlaşma yapmanın güvencesi olabilir. Ancak bunun için güvenilirlik, performans ve estetikten ödün vermek söz konusu bile olamaz. Tüm bu kriterlerin karşılanması için SPOTICAR size tavsiyelerini açıklıyor.

Her kategoride uygun fiyatlı en iyi ikinci el araçlar

Uygun fiyatlı bir ikinci el araç almanızı kolaylaştırmak için, SPOTICAR sizi piyasadaki en iyi modelleri keşfetmeye davet ediyor. Her kategoride akıllı fiyat, kalite ve güvenilirliği birleştiren araçları bulun:

 • Uygun fiyata ikinci el şehir araçları: İlk günlerinden bu yana ikinci el Dacia Sandero güvenilirlik açısından bir mihenk taşı olmuştur. Şehir otomobili, mekanik hasar riskini azaltmanın yanında, küçük boyutta büyük ferahlık sunar. Bu model 100.000 TL’den  daha düşük fiyatıyla oldukça ilginç bir seçimdir. Ancak Renault Clio, Opel Corsa ve Ford Fiesta gibi diğer şehir araçları da akıllıca seçimlerdir.
   
 • Uygun fiyatlı ikinci el sedanlar: Kompakt segmentte ikinci el Citroën C4'ü pas geçmek ne mümkün! Bu Fransız, özellikle güvenilir motorları, çok yönlülüğü ve kullanımı sayesinde referans olarak gösterilir. Ancak Seat İbiza, Dacia Logan, Ford Focus ve Opel Astra da ilginç ve uygun fiyatlı ikinci el otomobillerdir.
   
 • Uygun fiyata ikinci el minivanlar: Bu segmentte ikinci el Dacia Lodgy bir öncüdür ve eşsiz fiyat/hacim oranıyla sizi baştan çıkaracaktır. 
   
 • Düşük fiyatlı ikinci el aile otomobilleri: Kısıtlı bütçeye sahip aileler doğal olarak ikinci el Dacia Dokker'ı tercih edecek. Düşük fiyata rağmen bu araç kaliteli hizmetler sunar. İkinci el MPV (ludospace) pazarında güçlü bir varlık sürdüren Citroen C3 Picasso'yu da düşünün. 
   
 • Uygun fiyatlı ikinci el SUV'ler: Bu segmentte ikinci el Dacia Duster doğal olarak piyasadaki en ucuz ikinci el SUV olduğunu iddia ediyor. Ayrıca 5 gerçek koltuğa ihtiyacınız varsa SsangYong Korando mükemmel kalite/fiyat oranı için ikinci el SUV olarak düşünün. 
   
 • Düşük fiyata ikinci el station wagon: Akıllı sürüşler için, çok iyi bir fiyat/hacim oranı sunan ikinci el Dacia Logan MCV gibisi yoktur. Biraz daha yüksek bir bütçe için, Renault Clio yu takdir edeceksiniz. Ayrıca bir station wagon aracın stilden ödün vermesi gerektiğini düşünmüyorsanız, Seat İbiza Sport Tourer'a aşık olacaksınız.

İkinci el aracınızı neden uzman bir işletmeden ucuza satın alırsınız?

Düşük fiyata ikinci el araç almak için SPOTICAR'a güvenmeniz iyi bir teklif alacağınızın güvencesidir. Size avantajlı teklifler sunmanın yanı sıra, uzmanlardan oluşan SPOTICAR noktaları size aracınızın sıkı şekilde kontrol edileceğini garanti eder. Sorunları azaltmak için, 12 aya uzatılabilen garanti, 24 saat destek alabilirsiniz.

SPOTICAR noktaları sayesinde, mevcut aracınız için takas teklifi, kişisel finansman çözümleri ve "memnuniyet" taahhütlü alım garantisi gibi ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Düşük fiyata ikinci el araç satın almak için gerekli her şey bir arada.

CHEAP