İkinci el aracınızı bir uzmandan satın almak güven verici ve sınırları net olarak belirlenmiş bir işlemdir. Çeşitli model seçeneklerinden, uzman tavsiyesinden ve garantilerden yararlanırsınız. 

İkinci el aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

Bir uzmanı (bayi, ağ, SPOTICAR noktaları, vb.) özel şahsa tercih etmenin çok sayıda ve çeşitli nedenleri vardır:

 • Zengin ve çeşitli ikinci el araç yelpazesi: Aradığınızı mutlaka bulursunuz! Ayrıca, bir uzman ihtiyaçlarınıza en uygun araç hakkında size tavsiyeler verebilir.
   
 • Teklif edilen her araca özel dikkat: Aracın genel durumu büyük önem taşır ve bir uzman hiçbir zaman kötü durumdaki ikinci el bir aracı satışa sunmaz. Aracın menşeini de öğrenirsiniz ve böylece kendinizi güvende hissedersiniz!
   
 • Genç ve eski modeller: Seçenekler 2014 model ikinci el Renault Clio'dan 2021 model ikinci el DS 7 CROSSBACK E-Tense'e kadar uzanabilir.
   
 • Teklif edilen her araç üzerinde titiz kontrol: Hiçbir ayrıntı şansa bırakılmaz. Motor, karoser, donanımlar... İkinci el araç satışa sunulmadan önce tümü kontrol edilir. Ayrıca, bir uzmanın, bir aracın ciddi şekilde hasar almış olması durumunda sizi bilgilendirme yükümlülüğü olduğunu da unutmayın.
   
 • Uzatılmış garanti: 12 aya kadar uzatılmış garanti.
   
 • İdari prosedürlerin basitleştirilmesi: Yeni ikinci el aracınızı tescil ettirmek yalnızca basit bir formalite haline gelecektir. 
   
 • Daha güvenli işlem: Bir uzman, satın alma işlemine ve işlemin teknik yönlerine büyük özen gösterir. 
   
 • Ödeme seçenekleri: Nakit, kredi, vb.   

Avantajlar saymakla bitmez! İkinci el araç uzmanı hiç şüphesiz size farklı kilometreler, donanımlar ve finansman araçlarıyla bir veya hatta birkaç teklifte bulunacaktır. Ayrıca tescil işlemleriyle de ilgilenecek; çok daha az güçlükle karşılaşmanızı sağlayacaktır.

İkinci el aracınızı bir uzmandan satın alırken bilmeniz gerekenler

Bir uzmanın teklif edeceği fiyatlar genellikle biraz daha yüksek olacaktır. Ancak bu güvenin bedelidir: Başka hiçbir yerde bu kadar çok garanti sunulmaz.

Bu yüksek fiyat, yukarıda belirtildiği gibi özel şahıstan satın alma durumunda yararlanamayacağınız tüm avantajların bir sonucudur. 

Ayrıca, yeni ikinci el aracınızı finanse etmenize yardımcı olmak için uzmanın size eski aracınızla takas teklifi sunabileceğini de unutmayın. 

İkinci el aracın SPOTICAR'dan alımı

Açıkça görüldüğü üzere, ikinci el aracınızı bir uzmandan satın almanın birçok avantajı vardır. SPOTICAR'da, birçok otomotiv uzmanı ikinci el aracınızı satın alma sürecinde hizmetinizdedir. 

Aracınızı mutlak bir gönül rahatlığıyla satın almayı seçerek, ikinci el araç alırken karşılaşılabilecek hayal kırıklıklarından kaçının. Titizlikle kontrol edilen ve 12 aya kadar garantiyle sunulan zengin araç seçeneklerimizle birlikte 7/24 yardım hizmeti de sağlıyoruz. 

Eski aracınızı sorunsuz bir şekilde elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Beklentilerinizi karşılayacak bir takas teklifinden de yararlanın! İkinci el aracınızı bir uzmandan satın almaktan daha iyisi, ikinci el aracınızı SPOTICAR'dan satın almaktır.