Ana içeriğe atla Altbilgiye atla

SPOTICAR’DA TÜM İKİNCİ EL ARAÇLAR ÖZENLE SEÇİLİR, SİZE SUNULMADAN ÖNCE KONTROLLERİ VE BAKIMLARI YAPILIR.

Spoticar’da size sunduğumuz güvenceleri keşfedin.

SPOTICAR İLE İKİNCİ EL ARACINIZA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KAVUŞUN

SPOTICAR, Türkiye genelinde sahip olduğu Peugeot, Opel, Citroen ve DS Automobiles markalarından oluşan ağı sayesinde, ikinci el aracınıza güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar

GELECEKTEKİ ARACINIZI BULUN

12 AYA VARAN SINIRSIZ KİLOMETRE GARANTİSİ

Çünkü gönül rahatlığı hakkınız. 

Spoticar’ın 12 aya varan sınırsız kilometre garanti seçeneği ile aracınızı gönül rahatlığıyla alır, güvenle kullanırsınız. 

Sizlere özenle seçilmiş ikinci el araçlar sunmamızın yanı sıra, satış sonrası mutluluğunuz da bizim için önemli. Spoticar güvencelerinin bir parçası olarak, bir kilometre sınırlaması olmaksızın aracınıza Spoticar’dan satın alındığı tarihten itibaren geçerli "12 Aya Kadar Sınırsız Kilometre Garantisi"* sunuyoruz..

Garanti koşulları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz talep formunu iletebilir veya Spoticar satış noktalarına ulaşabilirsiniz.

*Bu güvence sadece aracınızın 12 ay boyunca herhangi bir kilometre sınırı olmaksızın araca tanınan garantiden faydalanmasını güvence altına almakta olup, garantiye ilişkin şart ve düzenlemeler aynen geçerli olmaya devam etmektedir.

** Yasal zorunluluklar sebebiyle aracın kabul edilememesinden dolayı Stellantis Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

***Sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve anlaşmalı Spoticar Satış Noktalarında geçerlidir.DEĞİŞİM GÜVENCESİ & KOLAY İADE HAKKI

Çünkü karar değiştirmek hakkınız. 

1000 kilometreye kadar ve 10 gün içinde değişim güvencesi hizmetimiz sayesinde, Spoticar’da satış sonrasındaki mutluluğunuz güvence altında.

Satın aldığınız araçtan memnuniyetinizi sağlamayı önemsediğimizden araçtan memnun kalmadığınız veya fikrinizi değiştirdiğiniz takdirde, Spoticar’ın “Değişim Güvencesi” kapsamında değiştirebilir veya "Kolay İade Hakkı" ile aracı ücretsiz olarak iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.*

Değişim veya Kolay İade şartlarının** sağlanması halinde işleminiz aracınızı satın almış olduğunuz Spoticar satış noktası tarafından yapılacaktır.Detaylı bilgi almak veya değişim/iade talebinde bulunmak için Spoticar çağrı merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* İade bedelinde noter masrafları, yakıt, lastikler ve aşınan parçalar kapsam dışındadır.

**Aracın değişim veya iade işlemi sırasında orijinal belgeleri, aksesuarları ve aynı durumda olması gerekmektedir. Noter satış tarihinden sonra aracın herhangi bir kaza geçirmemiş ve/veya hasara uğramamış olması ve satış anındaki ekspertiz raporu ile aynı durumda olması gerekmektedir. Aracın noterde geri devralınmasına engel olabilecek herhangi bir etkenin bulunmaması (vergi, haciz, kredi, rehin vb.) ve böyle bir engel mevcut ise engelin giderilmesi gerekmektedir. Değişim/iade hakkından sadece tüketiciler için geçerli olup ticari amaçlı hareket edenler tüzel kişiler ya da galericiler bahse konu haklardan yararlanamayacaktır.BAKIMLARI VE KONTROLLERİ YAPILMIŞ ARAÇLAR

Çünkü güvenle satın almak ve aracınızı güvenle kullanmak hakkınız.

Spoticar’daki tüm araçlar “100 Nokta Kontrolünden” geçip müşteri memnuniyeti önceliğiyle satışa sunuluyor. 

Kontrol hakkında detaylı bilgi almak veya değişim/iade talebinde bulunmak için Spoticar çağrı merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 7/24 YOL YARDIM HİZMETİ

Çünkü tahmin edilemezi tahmin etmeliyiz.


Sadece araç alırken değil, aldıktan sonra da yanınızdayız. Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca kesintisiz yol yardımı hizmeti sunarak beklenmedik aksilikler ve istenmedik durumlarla başa çıkmak için yanınızdayız.

Güvenle seyahat edebilmeniz için; arızalanan aracınızın çekici ve arıza yardım masraflarını karşılıyor, yol kenarı yardımı, transfer hizmeti, konaklama ve ikame kiralık araç ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde imkanlar sunan yol yardım güvencelerimizi siz müşterilerimize sağlıyoruz. 7/24 Yol Yardım Güvencesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve şartları öğrenmek Spoticar çağrı merkezini arayabilir veya Spoticar satış noktalarına ulaşabilirsiniz.      

Acil durumlar ve ihtiyaç halinde Spoticar Garantisi kapsamındaki araçlarınız için 0 (216) 227 68 78 numaralı telefondan Spoticar Garanti ve Yol Yardım Merkezi’ni 7gün/24 saat arayabilirsiniz.TÜM MARKALARLA TAKAS İMKANI

Çünkü aracınızla vedalaşmanızı kolaylaştırıyoruz.  

Spoticar’a aracınızı ister hemen satın, ödeminizi anında alın, ister tüm marka ve modellerde takas ayrıcalığını kullanın. Yeni bir ikinci el araca sahip olma hayalinizi gerçekleştirmek için takas imkanımızdan yararlanabilir ve hayalinizdeki araca daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. .
 ÖZEL FİNANSMAN OLANAKLARI

Çünkü aracınızın finansmanı için bize güvenebilirsiniz.  

SPOTICAR, hayalinizdeki araca ulaşmanız için size özel finansman çözümleri ile buluşmanızı sağlar.Danışmanlarımız sizi; bütçenize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size en uygun çözüme yönlendirecek ve size özel bir çözüm sunacaktır. 

Üstelik tüm bu kolaylıklara ek olarak Spoticar’da peşinat miktarını ve kredi süresini yasal sınırlar çerçevesinde ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. 

Siz sadece arzu ettiğiniz aracı seçin ve dosyayı tamamlamak için satış noktasıyla iletişime geçin. Gerisini Spoticar’a bırakın!

KLASİK KREDİ
Klasik kredi, tüm aylık ödemelerin aynı olduğu, sabit oranlı ve sabit vadeli bir finansman formülüdür. Kredi tutar ve vadesine ilişkin sınırlar yasal düzenlemelere tabidir. 

ERTELEMELİ KREDİ
Ertelemeli kredi, taksit ödemenizin belirli bir süre ertelenmesine olanak sağlayan ve bu sayede bütçe yönetiminize katkıda bulunan bir taşıt kredisi çözümüdür. Taksit ödemelerinizi ne kadar süre erteleyebileceğinizi satış noktamızdan öğrenebilirsiniz.

 KİŞİYE ÖZEL DESTEK VE DANIŞMANLIK

Çünkü işimiz size en iyi şekilde hizmet etmek. 

SPOTICAR uzmanlarımız, bütçenize ve beklentilerinize uygun aracı satın almanız konusunda tavsiyelerde bulunmak için yanınızda. Satış sonrasında da yol arkadaşlığını sürdürüyor ve size rehberlik ve tavsiyelerde bulunmak için her daim her koşulda size eşlik ediyor. SPOTICAL İLE ARAÇ SATMA SÜRECİ

ARACINIZI İNTERNET ÜZERİNDEN GÜVENLE SATMAK İÇİN 5 ADIM

 1. ARACINIZIN, MARKA, MODEL VE YILINI İŞARETLEYİN
 2. YAKIT TİPİ, VİTES VE KİLOMETRE BİLGİLERİNİ EKLEYİN 
 3. İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIN.
 4. BİZ DE SİZE BİR ÖN DEĞERLEME FİYATI VERELİM.
 5. İLGİLENMENİZ DURUMUNDA ARACINIZA EKSPERTİZİN YAPILMASI VE SİZE NİHAİ FİYATIN VERİLEBİLMESİ İÇİN BİR SPOTICAR NOKTASINDAN RANDEVU ALIN. 


ESKİ ARACINIZLA VEDALAŞMAK SPOTICAR İLE ÇOK KOLAY, ÇOK GÜVENLİ.
 SPOTICAR İLE ARAÇ SATMA GÜVENCELERİ

Spoticar ile aracınızı güncel değerinde güvenilir bir şekilde satabilirsiniz. 

Sadece birkaç spoticar.com.tr üzerinden aracınıza ücretsiz bir ön değerleme fiyarı alabilirsiniz. Ardından, aracınızı satmaya karar verirseniz, Çağrı Merkezimiz sizi arayarak bir Spoticar noktasına yönlendirecek. Bir uzman tarafından karşılandıktan sonra, aracınıza detaylı ekspertiz yapılacak ve aracınıza özel nihai bir fiyat sunulacak. 

Aracınızı güvenle satın 

Spoticar ile ödemenizi,  nihai teklifinin kabul edilmesinden sonra maksimum 3 iş günü içerisinde tüm işlemler tamamlanır ve paranız anında nakit olarak hesabınıza geçirilir.

Prosedürleri yalınlaştırın 

Spoticar’ın uzman kadrosu sayesinde, tüm idari işlemler kolayca yerine getirilir. Siz sadece arkanıza yaslanın ve kendinizi Spoticar uzmanlarının güvenli ellerine bırakın, aracınızı gönül rahatlığı ile satın. 
 SPOTICAR İLE ARAÇ SATMA SÜRECİ

 • Aracınıza ilişkin bir ön değerleme fiyatı almak için spoticar.com.tr üzerinden çevirim içi araç değerleme modülümüzü kullanabilirsiniz. 

Bu çevirim içi araç değerleme modülünde, aracınıza ilişkin sorular sorulacaktır. Bu sorular, size mümkün olan en güncel ön değerleme fiyatı verebilmek içindir*.

*Tarafınızca bilgileri paylaşılan araç özellikleri dikkate alınarak aracınız için paylaşılan fiyat, öngörü niteliğinde olup , bugünkü pazar koşulları doğrultusunda, ortalama piyasa fiyatı olarak belirlenir. Araç fiyatını değiştirebilecek etmenler (servis geçmişi, hasar durumu, kaporta hasarları, mekanik sorunlar, tramer kayıtları, aracın rengi vb.) fiyatı belirlemede dikkate alınmamıştır.Aracınıza nihai teklifimizi sunabilmek adına detaylı ekspertiz randevusu oluşturmak için danışmanlarımız 24 saat içerisinde sizinle temasa geçecektir. Ekspertiz sonrası paylaşılacak olan fiyat öngörü fiyatından farklılık gösterebilir. 
 

 • Satmaya karar verirseniz bir Spoticar noktasından randevu alıp işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Aracınıza güncel ve nihai bir fiyat alabilmek için sizi Türkiye’nin her yerinde mevcut olan Spoticar noktalarımıza misafir ediyoruz. Burada, bir uzman danışanımız aracınıza detaylı bir ekspertiz yaptıktan sonra, size özel nihai bir geri alım teklifi sunar. Teklifi kabul etmeye karar verirseniz ödemeniz, aracınızın satışından sonra maksimum 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. 
 SPOTICAR İLE ARAÇ SATARKEN RANDEVU SÜRECİ

 • Randevu gününüzde, aracınızın ekspertizinden sorumlu uzmanımız, sizi Spoticar noktasında karşılamak için orada olacaktır. Kısa bir süre içinde aracınızın belgelerini inceleyecek, onarım masraflarını tespit etmek için incelemeyi gerçekleştirecektir. Bu işlem sonucunda size kesin ve nihai bir geri satın alım teklifi iletecektir. 
   
 • Teklif edilen fiyat size cazip geldipyse, satış danışmanımız sizden aracınızın satış sözleşmesini oluşturmak için gerekli bazı belgeleri isteyecektir. Bu belgeler incelenip doğrulandıktan sonra ödemeniz maksimum 3 iş günü içinde güvenli bir şekilde hesabınıza yatırılacaktır. 
   


ARACINIZIN FİYATI NASIL BELİRLENİR ?

 • Spoticar ile aracınızın satış fiyatına ilişkin ilk tahmine sadece birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Bu ön değerleme fiyatı, güncel pazar koşulları doğrultusunda, ortalama piyasa fiyatı olarak belirlenir. Araç fiyatını değiştirebilecek etmenler (servis geçmişi, hasar durumu, kaporta hasarları, mekanik sorunlar, tramer kayıtları, aracın rengi vb.) fiyatı belirlemede dikkate alınır.
   
 • Çevrimiçi olarak verilen bu ilk ön değerleme fiyatı, araç değerleme modülünde verilen bilgiler doğrultusunda belirlenir ve nihai bir fiyat değildir. Kesin bir fiyat teklifinizi almak için, aracınızın ekspertizini gerçekleştirmek üzere Spoticar noktalarımızda uzmanlarımızdan biriyle randevu alabilirsiniz. 
   


ARACINIZIN SATIŞINA NASIL HAZIRLANIRSINIZ ?

 • Randevu tarihinden önce tescil belgenizi (tescil belgesi) ve aracınızın satışı için gerekli olacak kimlik belgelerinizi hazırlamayı unutmayın. Satış sürecini kolaylaştırmak için ayrıca önemli araç belgelerini (bakım kayıt defteri, satın alma faturaları) unutmayın. Gerekli belgeler için Spoticar noktalarımızın danışmanlarımız sizlere yönlendirecektir. 
   
 • Randevu gününde profesyonel, olası onarım masraflarını hesaplamak için aracınızda bir ekspertiz yapacaktır. Ekspertiz sonucunda Spoticar uzmanımız, aracınızın satışını sonuçlandırmak için beklenecek onarım masraflarını dikkate alarak size kesin bir geri alım teklifi verecektir.
   


Çerez Kullanım Onayı