Ana içeriğe atla Altbilgiye atla

İkinci el elektrikli araçlar: SPOTICAR'da çok çeşitli seçeneklerden yararlanın

Yükselen yakıt fiyatları ve yeni çevreci düzenlemeler karşısında, ikinci el elektrikli araç satın almak olası bir çözüm haline geliyor. Bu sıfır emisyonlu araçlar, kullanımda tasarruf etmenin yanı sıra artık gerçek sürüş keyfi ve uzun menzil de sunuyor. SPOTICAR, harekete geçmenize yardımcı olmak için bu araç tipinin avantajlarını sunar ve ikinci el elektrikli aracınızı satın almanıza destek olur.

İkinci el elektrikli araç: birçok avantaj sunan bir araç

Kökenleri geçen yüzyıla uzanan elektrikli otomobil o zamandan beri büyük ölçüde gelişti. Bugün, özellikle birçok avantajı sayesinde kendisini geleceğin aracı olarak konumlandırmaya hazırlanıyor:

  • Sıfır emisyonlu bir araç: içten yanmalı araçlara ideal bir alternatif olan ikinci el elektrikli otomobiller CO2 yaymaz. 
     
  • Ekonomik bir araç: Daha yüksek satın alma fiyatına rağmen, ikinci el elektrikli araçlar uzun vadede büyük tasarruf sağlar. Elektrik maliyetinin daha düşük olmasına ek olarak daha uygun fiyatlı sigortadan ve minimum bakımdan da faydalanırsınız.
     
  • Muhteşem performanslar: İkinci el elektrikli araçların menzil sorunu artık hiç mesele değil. Renault Zoé, Peugeot Ion ve Citroën C-Zéro örnek gösterilebilir. Sürüş keyfi ve hız ve ara hızlanma açısından yüksek performansların eşlik ettiği sürüş menzili artık daha keyifli.

İkinci el elektrikli araçlar: kaçırılmayacak modeller

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ikinci el elektrikli araç pazarına küçük şehir otomobilleri hakimdir. Modeller arasında  Mini Cooper Elektrik ve Smart Fortwo EQ öne çıkmaktadır. Renault Zoe,  BMW İ serisi İ3 de güvenilir seçenekler olmaya devam ediyor.

Sedanlardan SUV'lara, hatta kompaktlara kadar diğer kategoriler de elektrikli oluyor. BMW i3 ve Hyundai Kona Electric'i fark etmemek mümkün değil. Artık Peugeot e-Partner Tepee ve Citroën e-Berlingo gibi ticari araçlar bile elektrikli olma çabasında. 


İkinci el elektrikli aracınızı neden bir uzmandan satın almalısınız?

SPOTICAR'da, ikinci el elektrikli aracınızı tamamen güvenli şekilde satın almanızı sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Birçok uzman ortağımız sayesinde size kontrol edilmiş ve 12 aya kadar garantili bir araç güvencesi verebiliriz.

SPOTICAR noktaları, ikinci el elektrikli otomobilinizi satın almanıza yardımcı olacaktır. Finansmandan eski aracınızla takasa kadar kişiye özel hizmetlerden faydalanırsınız.

SPOTICAR 7/24 destek sunmanın yanı sıra memnuniyet taahhütlü satın alma işlemine de olanak tanır. İkinci el elektrikli araç satın alırken bize güvenmek için pek çok iyi neden var.
 

Çerez Kullanım Onayı